Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Сокирко Микола Васильович

БІОГРАФІЯ

Член фракції "Наша Україна" з 05.2002 р., член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин з 06.2002 р.

Народився 25 жовтня 1956 року в селі Довжок Ямпільського району Вінницької області.
Після закінчення середньої школи навчався у Вінницькому технічному училищі № 1, по закінченні якого в 1975 р. пішов працювати слюсарем-складальником на завод радіотехнічної апаратури у м. Вінниця.
З листопада 1975 р. по 1977 р. служив у лавах Радянської Армії.
У 1978 р. вступив до Вінницького педагогічного інституту на філологічний факультет, який закінчив у 1983 р.
Двадцять років свого життя Микола Васильович віддав освіті. На початку своєї кар’єри викладав українську мову та літературу в рідній сільській школі, а за десять років став її директором.
Неодноразово обирався депутатом сільської та районної рад в Ямпільському районі.
В грудні 1997 року, саме в період розвалу колгоспної системи, колись міцне господарство колгосп “Передовик” було в стадії розпаду, а жителі села Довжок жили у зневірі в подальшій долі. Тоді селяни запропонували Миколі Васильовичу очолити СТОВ “Передовик”. Саме він перший у всьому районі залучив інвестиції в розвиток сільського господарства — щоб не дати загинути селу, щоб вистояти в той важкий період. У період реформування сільського господарства за допомогою потужного інвестора в особі “Укрпромінвест”, генеральний директор якого О.І. Порошенко, йому вдалося за короткий час у співпраці з односельцями та однодумцями зберегти й збільшити матеріальну базу товариства, впровадити нові технології виробництва сільськогосподарської продукції. Коли занепадали сусідні села, коли люди не мали ні роботи, ні заробітної плати, Микола Васильович зумів зберегти 550 робочих місць і забезпечити гідне життя своїх односельчан. А СТОВ “Передовик” запрацював на якісно новій основі, використовуючи досягнення науки та технологічного процесу в галузі сільського господарства, що дозволило отримувати високі врожаї на благодатній українській ниві.
Народний депутат України 4 скликання з 04.2002 р. по виборчому округу № 17 Вінницької області, висунутий виборчим блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна". На час виборів: директор сільськогосподарського ТОВ "Передовик" (с. Довжок Ямпільського району Вінницької області), безпартійний.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»